Přeskočit na obsah

Kdo mi láhve přiveze?

Spolupracujeme s kurýrní společností DoDo, kteří na základě objednávky z tohoto e-shopu zajistí spolehlivou a bezpečnou dopravu plynových láhví až do vaší provozovny, případně až k vám domů.

Nepotřebujete mít podepsanou žádnou smlouvu a v případě výměny prázdných láhví za plné stačí vrátit prázdnou láhev jakékoliv barvy, která bude mít stejnou velikost a materiál (10kg ocel či kompozit / 5kg / 2kg), stejný ventil (v ČR se používají u stejných typů láhví stejné ventily, pozor jen na láhve zakoupené v zahraničí), platnou revizi a nebude viditelně poškozená. Služba funguje každý den od 9 do 21 hodin bez ohledu na víkendy či státní svátky.

Výjimky: 24.12. je služba mimo provoz a 31.12. končí v 18:00

Co znamená doprava „Express“?

Garance expresního dodání do 3 hodin bezprostředně od zaplacení vaší objednávky, případně v jiném vámi vybraném tříhodinovém bloku. Časové rozmezí objednávky je 9:00-18:00, časové rozmezí doručení pak tedy 9:00-21:00. Pokud objednáte později než v 18:00, vaše objednávka se bude doručovat nejdříve následující den mezi 9:00 a 12:00. Cena dopravy je nižší pokud si objednáte více než jednu láhev.

Po potvrzení objednávky navíc můžete sledovat stav doručení přes odkaz.

Kam doručujeme?

Zatím doručujeme po celé Praze (všechna PSČ začínající 1) a Brně (okres Brno-město), nicméně již připravujeme rozšíření služby i do dalších měst. Pokud na vaši adresu zatím nedoručujeme přes tento e-shop, můžete se podívat na náš domovský web www.primagas.cz a najít si svého nejbližšího lokálního prodejce našich láhví.

Platba

Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments. Zaplatit je možné platební kartou Visa či Mastercard, případně okamžitým bankovním převodem, umožňuje-li to vaše banka.

Kontaktní údaje společnosti ComGate Payments pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: [email protected]
Tel: +420 228 224 267