Přeskočit na obsah

Kdo mi láhve přiveze?

Spolupracujeme s kurýrní společností DoDo, kteří na základě objednávky z tohoto e-shopu zajistí spolehlivou a bezpečnou dopravu plynových láhví až do vaší provozovny, případně až k vám domů. Nepotřebujete mít podepsanou žádnou smlouvu a v případě výměny prázdných láhví za plné stačí vrátit prázdnou láhev jakékoliv barvy, která bude mít stejnou velikost (10kg / 5kg / 2kg), stejný ventil (v ČR se používají u stejných typů láhví stejné ventily, pozor jen na láhve zakoupené v zahraničí), platnou revizi a nebude viditelně poškozená. Služba funguje každý den od 9 do 21 hodin bez ohledu na víkendy či státní svátky.

Výjimky: 24.12. je služba mimo provoz, 31.12. končí v 18:00, 1.1. začíná v 11:00

Co znamená doprava „Stejný den“?

Garance dodání stejný den, v případě dokončení (zaplacení) objednávky kdykoliv do 15:00 hodin budou láhve doručeny stejný den mezi 16:30 – 21:00, pokud bude objednáno později, budou láhve doručeny následující den mezi 16:30 – 21:00. Cena dopravy je nižší, pokud si objednáte více než jednu láhev! Pokud preferujete v rámci rozmezí 16:30 – 21:00 specifický čas, napište to prosím do poznámky v objednávce, pokusíme se vám samozřejmě přizpůsobit, ačkoliv zaručit vám můžeme pouze dopravu do 3 hodin v režimu „Express“. Doprava „Stejný den“ není dostupná v Brně (tam pouze „Express“).

Co znamená doprava „Express“?

Garance expresního dodání do 3 hodin od zaplacení vaší objednávky. Časové rozmezí objednávky je 9:00-18:00, časové rozmezí doručení pak tedy 9:00-21:00. Cena dopravy je nižší pokud si objednáte více než jednu láhev.

Kam doručujeme?

Zatím doručujeme po celé Praze (všechna PSČ začínající 1) a Brně (okres Brno-město), nicméně již připravujeme rozšíření služby i do dalších měst. Pokud na vaši adresu zatím nedoručujeme přes tento e-shop, můžete se podívat na náš domovský web www.primagas.cz a najít si svého nejbližšího lokálního prodejce našich láhví.

Platba

Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments. Zaplatit je možné platební kartou Visa či Mastercard, případně okamžitým bankovním převodem, umožňuje-li to vaše banka.

Kontaktní údaje společnosti ComGate Payments pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: [email protected]
Tel: +420 228 224 267